ŠTERNBERK | Radniční 2 | 585 012 748
OLOMOUC | Poliklinika, tř. Svobody 32 | 585 506 325
Optika Jarka Korcinová je poctivá
rodinná firma, která je na trhu
od roku 1992.

Úvod

Optika Jarka Korcinová | Olomouc, Šternberk

Optika Jarka Korcinová je poctivá rodiná firma, která je na trhu od roku 1992. Vaši brýle zhotovíme na počkání na moderním přístroji

 

Optika Olomouc

Naše oční optika je již od začátku vedena jako rodinná firma, momentálně jsme již 2. generace optiků starající se o kvalitu vašeho zraku, ale v dnešní době je třeba dodat i image. Rádi vám poradíme s výběrem druhu brýlí. Naše firma Optika Jarka Korcinová je na trhu již od roku 1992.

Kromě našeho odborné dohledu také používáme kamerový systém VisuPoint. Vaše nové brýle zpracujeme na moderním obráběcím stroji, který patří mezi špičku v oboru optiky. Některé objednávky jsem schopni zpracovat do jedné hodiny, záleží na typu obrouček a tvaru čoček.

optika olomouc reklama

Kvalitní brýle jsou základ, ale špinavá skla znehodnotí jakýkoliv počet dioptrií. Jako čistí prostředek doporučujem hadříky z mikrovlákna, které jsou k prodeji i v naší optice. Stejně jako je třeba brýle čistit, měli byste se zamyslet nad jejich ochranou. Brýle patří na nos a do pouzdram nikoliv na šňůrku kolem krku, na čelo, do kapsy ani nikam jinam. Pouzder nabízíme velké množství, jistě si vyberete to pro vaše brýle nejvhodnější. Samozřejmě nabízíme i sOptika Olomouc - Jarka Korcinováervis brýlí ať jsou od nás nebo z jakékoliv jiné optiky.

Práce u počítače je dnes téměř samozřejmá a pokud u počítače trávíte značnou část dne, doporučujeme vám tzv. antireflexní úpravu. Vaše oči budou méně unavené. Brýle jako módní doplněk jsou stále žádanější a i naše optika prodává brýle se zcela průhledným sklem bez dioptrií. Změňte své image snadno pomocí jediného doplňku.

V naší optice máme klasické modely obroučků, ale také extravagantní, moderní a jiné které přesně vystihnout Váš vzhled. Aby Vám vybrané brýle sloužily dle vašich představ Vám přeje náš celý kolektiv – Optiky Jarka Korcinová.

Korcinová Jarka – majitelka, 40 let praxe v oboru optiky
Korcina Jiří – výrobní specialista, optik
Korcina Jaroslav – prodejní specialista, optik

Budeme rádi za vaši návštěvu!